top of page

ETTEVÕTTEST

Kes me oleme
OÜ Ambroosius on kvaliteedile keskendunud kaevetööde, mööblitootmise ja konsultatsiooniga tegelev ettevõte. Ettevõte on loodud 2007. aastal. Meie põhitegevuseks on pakkuda kvaliteetseid teenuseid pinnasetöödel, torustike paigaldamisel ja mööbli tootmisel. Meie peamisteks tegevusaladeks on pinnasetööd, välistrasside ehitus ja veepuhastusseadmete paigaldus. Ettevõtte laiendamise tulemusena pakume nüüd klientidele ka kvaliteetset eritellimusmööblit. 

Miks valida meid

Meie aastatepikkuse kogemustega meeskond on läbinud erialased koolitused ning on vastavate sertifitseeritud tunnistustega.

Range tööohutuseeskirjade järgimine ning pidev järelvalve kvaliteedikontroll on viinud ettevõtte eeskujuliku suutlikkuseni.

Keskmisest kallim turuhind võimaldab kliendile pakkuda kõrgema kvaliteediga materjale ja teenust ning meie töölistele väärilise töötasu maksmist.

Me ei praktiseeri tööaja survestamist, et vältida meeskonna motivatsiooni langemist ja sellest tulenevat tööpraagi tekkimist.

Kasutame ainult kvaliteetsete ja sertifitseeritud ning ametiorganite poolt tunnustatud materjale ja detaile olenemata objektide tähtsusastmest.

 

Visioon

OÜ Ambroosiuse visiooniks on tegevust laiendada, sealhulgas ka masinaparki suurendada.

Missioon

Meie missiooniks on tagada klientidele kiire ja kvaliteetne teenus. Keskendume uudsete lahenduste väljaarendamisele.

 

Meie väärtused

Tagame kvaliteetse teenuse, kliendile lisaväärtuse andmise. Meie tööpoliitikas on kombeks saavutada põhjalik ülevaade tööobjektidest ning tagada tellijale töö protsessi jooksul kogu informatsiooni kättesaadavus optimaalse tulemuse saavutamiseks.

Kliendid meist

Andres K

Pärnumaa

Väga õnnelik klient:) Oli torustiku avarii ja kui ma helistasin neile öeldi, et kohe mees saadetakse. Töötaja oli viisakas ja selgitas meie probleemi ja soovitatav vahetust. Probleem sai lahendatud umbes 45 minutiga ja hind ei olnud ka hull.  

Kasutan nende teenust probleemide korral ka edaspidi.

Eimar

Pärnu

Mul oli kiireloomuline majasisene kanali probleem. Helistasin neile kell 7:00 hommikul, võeti vastu ja öeldi et nad üritavad olla kohal ajavahemikus 8.00 ja 10:00. Kell 9:30 helistati et nad on teel. Nad olid siin enne kella 10.00 ja lõpetasid pisut enne 11. Sellise vastutulelikkuse ja meeletu kiirusega ettevõtet soovitan kõikidele !!

Halliki

Pärnu linn

Vastutavad, põhjalikud, sõbralikud.  Nad aitasid mul põhjalikult mõista, mis oli juhtunud ja mida on vaja teha - ja nad suutsid seda ka parandada. Meil oli probleem meie kanalisatsiooni äravooluga ja nad leidsid murekoha kiiresti ülesse.  Teadsid mida täpselt teha ja jõudsid probleemi lahendamisel üllatavalt sõbralikud olla.
Ma soovitan neid väga ja olen kindel, et ka teised on sama probleemi ees olnud!

1 / 3

Please reload

profiil.png

Toomas Kandima

juhataja

bottom of page