MÖÖBLI LISAINFO

Meie väärtustame Teie aega! Siit leiate vastuse enamlevinud küsimustele. Tasub pilgu peale heita, sest peidus on ka mõned väärtuslikud nõuanded.

Kuidas esitada tellimus?


Tellimust saate esitada meie kodulehe kaudu, saates vormipäringu. Tellimusi võtame vastu ka telefoni teel või konsulteerides meie spetsialistiga Teie objektil.
Kui kiiresti valmib tellimus?


Mööbli valmimise aeg sõltub eelkõige tellimuse keerukusest, köögimööbli puhul ka seadmete tarnest meie partnerite poolt. Näiteks keskmine köök protsessi normaalse kulgemise korral võib võtta aega kuni kaks nädalat
Kas mööblit on võimalik protsessi ajal kohapeal näha?


Meie väärtustame kliendi arvamust ja osavõttu protsessist. Tuleme vastu kliendi soovile visata kiire pilk meie töökotta enne või pärast tööpäeva. Valmistamise ajal, liikuvate masinate juures ilma koolituseta kahjuks viibida ei ole lubatud. Alternatiivina saame Teiega konsulteerida e-posti ja telefoni teel.
Kas on võimalik muuta värvilahendusi?


Värvilahendusi on võimalik muuta enne tööprotsessi algust. Töötasapindade ja melamiinplaatide värvilahendust saab muuta vaid juhul, kui tellimust pole veel meie partneritele edastatud. Muul juhul katab värvivalikute muutmise kulud klient.
Kas on võimalik muuta mööbli lahendusi?


Jah. Tasub siiski meeles pidada, et tööprotsessi ajal kannab kulud klient. Lahenduste muutmise korral ei saa me lähtuda varasemalt kokkulepitud tähtaegade kinnipidamisest.
Millised kulud lisanduvad mööbli hinnale?


Meie hinnapakkumise arvestamine on lihtne: materjalid, tööjõukulud, transport ja paigaldus. Hinnale lisandub käibemaks.
Kuidas saab ostu eest tasuda?


Võite tasuda oma ostu eest pangaülekandega või sularahas. Tööks vajaminevate materjalide eest võib olla vajalik ettemaksu tasumine.
Kas mööbli kohaletoimetamine on tasuta?


Vahemaad on erinevad ning olenevalt tellitud mööbli mahust ja kliendi objektist võib kohaletoomine võtta palju aega. Mööbli kohaletoimetamise kulud sõltuvalt mahust ja vahemaast arvestatakse hinnapakkumisse.
Kuidas saab tellimust tühistada?


Tellimuse tühistamiseks palume meiega ühendust võtta võimalikult kiiresti telefonil +372 53 414 299. Olenevalt sellest, milline on olnud protsessi kulg kuni tühistamisest teavitamiseni, on vajalik kliendi poolt kompenseerida tööaja ja materjalide kulu, sh tuleb eritellimusel valmistatud köögi- ja muud seadmed välja osta.
Millest alustada, remont või köögimööbel?


Enamikule on see küsimus vaidluskohaks. Enne remonti valmistatud köögimööbel ei pruugi mahtuda hiljem soppidesse. Kuna äsja remonditud elamuruumides ei pruugi seinad olla vinklis, võivad esineda kõrgemad kohad seintes ja muud iseärasused (eriti, kui tegu on vana puumajaga ja köögisektsiooni paigutus on seinast seinani). Enne remonti tellitud mööbli suureks plussiks on see, et on arvestatud kodutehnika asukohad ning määratud valgustusjuhtmete ja pistikupesade paigalduskohad. Peale remonti tellitud köögi mõõtmistulemused edaspidi muutmata eluruumides on samad ja üllatusi ei esine. Peale remonti tellitud mööbli paigaldamisel esineb vähem mõõtmetest tulenevaid üllatusi.
Millist töötasapinna materjali on võimalik tellida?


Materjali valik vastavalt kliendi soovile. Enimlevinud töötasapindade materjalidest kasutame kivi (presskivim, graniit ja marmor), kõrgsurvelaminaati, täispuitu.
Millist materjali kasutate köögimööbli valmistamisel?


Melamiinkattega puitlaastplaat, spoonikattega puitlaastplaat, täispuit, MDF, vineer. Eelkõige on materjalide valik vastavalt kliendi soovile.

 • Eksootilisema materjali soovi korral peate arvestama täiendava lisakulu ja ajaga.
Mida teha pretensioonide korral?


Kui Teie mööbli või muude detailidega esineb probleeme, võtke meiega ühendust telefoni teel +372 53 414 299 või e-kirja info@ambroosius.ee teel. Leiame lahenduse, et tekkinud olukorda parandada koheselt.
Kui veekindel on köögitasapind, sauna- ja vannitoamööbel?


Kõik sõltub materjalist, selle töötlemisest ja viimistlemisel kasutatud ainematerjalidest. Vett hülgavast materjalist valmistatud mööbel on niiskuskindel, kuid ei ole soovituslik olema pidevas kontaktis veega. Võimalusel kuivata veega kaetud materjal.

 • Meie ei vastuta kliendi poolt valitud materjali hilisema veekahjustuste eest.

Kasulikud lingid

 

Nõuanded ja kasulik info

 • saunad

 • dussiruumid, vannitoad

 • sanitaartehnika

 • kaevud jm

ehitusfoorum.com

Kõik mida peaksid teadma

 • mööblist

 • sisustusest

 • kuulutused

ehitus.ee/et/forum

Nutikad ideed ja lahendused

 • inspiratsioon

 • sisekujundusideed

 • näpunäited ja nipid

sisustusweb.ee/ee/nipid/

Küsi nõu

 • mööblispetsialistilt

 • sisekujundajalt

 • puidu restauraatorilt ja mööbli renoveerijalt

sisustusweb.ee/ee/foorum/

Õpi teiste vigadest

 • kodu ja sellega seotud küsimused

perefoorum.postimees.ee/viewforum.php?f=27